Haberler

Diamond ile Baharın Tadını Çıkar

Günlük hayatta ihtiyacınızı karşılamak için yapılmış, tasarım ve teknolojiyi bir araya getiren Diamond bu baharda sizi gezmeye davet ediyor.

28 Nisan 2017 Cuma

Devamı için tıklayınız.

Şimdi E-MON Sahibi Olmanın Tam Zamanı…

E-Mon, kullanıcılarına daha rahat ödeme imkanı ile e-scooter sahibi olma fırsatı sunuyor. 01.04.2017 - 30.04.2017 tarihleri arasında anlaşmalı bankaların kredi kartlarına özel 9 aya varan, %0 faizli taksit fırsatlarını motosiklet severler ile buluşturuyor.

01 Nisan 2017 Cumartesi

Devamı için tıklayınız.

Çevreye Duyarlı E-Mon Elektrkli Scooterlar

E-Mon Elektrikli scooterlar, benzinli motosikletlere kıyasla %90’a varan oranlarda enerji tasarrufu sağlarken, çevreye duyarlı, gürültü kirliliğine yol açmayan, sessiz ve ekonomik araçlar olarak yollarda.

19 Mart 2017 Pazar

Devamı için tıklayınız.

E-Mon Assist DS İle Keyifli Gezintilere Hazır Olun

Yalnız başına gezinti yapmaktan hoşlanmayan, artçı yolcunuz ile keyifli zaman geçirmenize imkan tanıyan Assist DS, rahat kullanımı ve kolay sürüş keyfi ile tam size göre bir e-scooter.

22 Şubat 2017 Çarşamba

Devamı için tıklayınız.

E-Mon’un Yeni Pırlantası Yollarda

Pratikliği ve kolay kullanımı ile göz dolduran E-Mon Diamond, ilk günden itibaren kullanıcılarından tam not aldı.

31 Ocak 2017 Salı

Devamı için tıklayınız.

E-Mon Değerlendirme Garajı Açıldı

Uğur Motorlu Araçlar çatısı altında faaliyetlerini sürdüren E-Mon, çevreye duyarlı ve gürültü kirliliğine yol açmayan e-scooterları için www.facebook.com/emonturkiye sayfasındaki Araç Değerlendirme Garajı’na bekliyor.

26 Aralık 2016 Pazartesi

Devamı için tıklayınız.

E-Mon Yedek Parça sitesi açıldı.

Uğur Motorlu Araçlar bünyesinde ekonomik ve çevreci ürünleri ile 2015 yılından itibaren hizmet veren E-Mon “Yedek Parça” sitesini açtı.

10 Kasım 2016 Perşembe

Devamı için tıklayınız.

E-Mon’dan Yeni Yardımcı TT-Car Go

İhtiyaçlarınız için kullanışlı şekilde yapılmış tasarım ve teknoloji özellikleri TT Car-Go’da buluşuyor.

03 Kasım 2016 Perşembe

Devamı için tıklayınız.

Güçlü ve Enerjik: Duo Bike

800 Watt güce sahip Duo Bike, şehir içinde rahat ve pratik kullanım keyfini sizlere sunarken, ergonomik, su geçirmez, kaymaz sele yapısı ve süspansiyon sistemiyle konforlu sürüşler sağlıyor.

25 Ekim 2016 Salı

Devamı için tıklayınız.


E-MON’da Fırsat Rüzgarı CYCLONE ile Esmeye Devam Ediyor

Çevreye duyarlı, gürültü kirliliğine yol açmayan sessiz modelleri ile yollarda keyifle dolaşabileceğin ürünler sunan E-MON, CYCLONE modelinde özel fırsatlar sunuyor.

01 Haziran 2016 Çarşamba

Devamı için tıklayınız.

E-Mon’da Mayıs Ayı Fırsatları Başladı

Yazın keyfini çıkarın diye, E-MON elektrikli scooter modelleri, ihtiyacına ve bütçene uygun, çok cazip fiyat avantajları ile Mondial bayilerinde.

03 Mayıs 2016 Salı

Devamı için tıklayınız.

E-Mon, 2016 Yılı Bayi Toplantısını Antalya’da Gerçekleştirdi.

Enerji tasarrufu sağlayan yapıları ve sessiz çalışan motorlarıyla çevreye duyarlı E-Mon elektrik motorlu scooterlar, UMA tarafından düzenlenen 2016 bayi toplantısında yeni modellerini tanıttı.

30 Kasım 2015 Pazartesi

Devamı için tıklayınız.

E-MON’DA KAMPANYALAR TAM GAZ

Yaşam stilinize ve bütçenize uygun CYCLONE 2.799 TL’den, ihtiyaçlarınız için kullanışlı şekilde tasarlanmış E-CUB 2.649 TL’den, dinamik ve estetik dizayna sahip ASSIST SS’i ise 2.859 TL’den sunan E-Mon, kullanıcılarına çifte bayram yaşatıyor.

14 Ağustos 2015 Cuma

Devamı için tıklayınız.

Dinamik ve Enerjik: Cyclone 3000 W

Çevreye duyarlı, enerjik ve dinamik ürünler sunan E-mon, yaşam stilinize ve bütçenize uygun düşük yakıt tüketimiyle enerjisini boşa harcamayan Cyclone 3000 W modeli ile size keyifli bir sürüş sağlıyor.

02 Haziran 2015 Salı

Devamı için tıklayınız.

Çevreci ve Pratik: Assist SS

Teknolojik, pratik, sessiz, gürültü kirliği yaratmayan E-Mon Assist SS, dinamik ve estetik dizaynın yanında tarzını yansıtan çizgilerle sizi gideceğiz yere güvenle ulaşmanızı sağlıyor. Mükemmel denge ve mukavemet özelliği, konforlu ve rahat sürüş yapısıyla da günlük hayatınızı oldukça kolaylaştırıyor.

02 Haziran 2015 Salı

Devamı için tıklayınız.

E-Mon Elektrikli Scooterlar Cazip Taksit Fırsatlarıyla Sizlerle!

Enerji tasarruflu, çevreye duyarlı ve sessiz E-Mon’lar, kullanıcılarına özel bankaların anlaşmalı kredi kartlarına ile 9 taksit fırsatı sunuyor.

02 Haziran 2015 Salı

Devamı için tıklayınız.

E-Mon'dan Yeni Ürün: TT-3000

İhtiyaçlarınız için kullanışlı şekilde yapılmış tasarım ve teknoloji özellikleri TT-3000 de buluşuyor. Günlük hayatı daha pratik ve eğlenceli kılmak için tasarlanmış TT-3000, sürüş keyfinizin maksimuma çıkmasını sağlıyor.

02 Haziran 2015 Salı

Devamı için tıklayınız.

E-Mon Web Sitesi Açıldı.

Türkiye’nin motosiklet satış lideri Uğur Motorlu Araçlar A.Ş (UMA) çatısı altında faaliyete başlayan çevreci, enerji tasarruflu ve gürültü kirliliğine yol açmayan elektrikli scooter markası E-Mon’un, www.e-mon.com.tr web adresi açıldı.

02 Haziran 2015 Salı

Devamı için tıklayınız.

E-MON’un YENİ MODELİ DUO BIKE

E-Mon Duo Bike, yoğun trafikte bile rengiyle kendini gösterecek kadar dikkat çekici ve çift aküsü ile gitmek istediğiniz yere zamanından önce varmanızı sağlayacak kadar güçlü bir yapısıyla kendine hayran bırakacak.

28 Eylül 2014 Pazar

Devamı için tıklayınız.

E-Mon Assist DS
E-Mon Assist DS Sürücüsü ve yolcusu için ayrı konfor sunan Assist DS, şehri yeniden, birlikte keşfetmenize imkân sunuyor.
Arama Ekranını Kapat
Aramak istediğiniz ürünü yazınız: